(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol white grease spray with ptfe

Опис

Eurol White Grease PTFE Spray містить високоякісну змащувальну добавку на основі білого літієвого трієнату і добавки PTFE, придатні для застосування при важких умовах и низьких швидкостях.

Eurol White Grease PTFE Spray ідеально підходить для рухомих деталей і  деталей, виготовлених з металу або пластику. Смазка PTFE з білим змащенням Eurol має властивості як оливи, так і мастила, а саме розпилюється як олива і твердіє як мастило, і, таким чином, має хороші проникні характеристики, а також хорошу адгезійність і стійкість до тиску. Крім цих властивостей, спрей Eurol® White Grease PTFE має чудові властивості водонепроникності та захищає від корозії.

Eurol White Grease PTFE Spray можна використовувати на вертикальних поверхнях, воно не крапає  та не стікає. Може використовуватися для машин, роликових опор, осей, шестерень, конвеєрних стрічок та гумових ущільнювальних профілів.

Обприскуваний об'єкт повинен бути належним чином очищений, знежирений та має бути сухим перед нанесенням на холодну частину.

Білий змащувальний спрей Eurol необхідно добре струсити перед використанням. Розпилюйте на відстані приблизно 20 см від об'єкта.

Використовуйте білий мастильний розчин Eurol тільки в добре провітрюваних приміщеннях. У разі контакту з очима негайно промити очі великою кількістю води. Легкозаймиста речовина.

Білий змащувальний спрей Eurol має термін зберігання 3 роки в нерозкритому контейнері в прохолодному та сухому місці з температурою від + 5 ° С до + 25 ° С.

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ

E701420 - 400ML

<< Назад