(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Petrol Lead Replacement

Присадка для захисту від зношення сідла клапана

Опис

Eurol Petrol Lead Replacement розроблена для змащення і захисту м'яких сідел клапанів від зносу, що дозволяє вашому автомобілю безпечно працювати на сучасному неетильованому бензині. Цей продукт рекомендується для автомобілів, які працюють на неетильованому бензині замість етильованого.

Eurol Petrol Lead Replacement була розроблена в якості заміни свинцю в бензині через вимоги ринку до екологічно чистого палива.  Найбільшою проблемою для старих автомобілів, що використовують неетильоване паливо, є спад клапанного сідла, оскільки свинець в паливі утворював захисне покриття на випускному клапані.

Eurol Petrol Lead Replacement спеціально розроблена для забезпечення належного змащування верхівки циліндра і захисту м'яких сідел клапанів. Добавка Eurol Petrol Lead Replacement особливо необхідна, коли ваш автомобіль працює при високій частоті обертання колінчастого валу або при високих навантаженнях, якщо використовується протягом багатьох тисяч кілометрів 25 мл Eurol Petrol Lead Replacement рекомендується для використання в 25 літрах бензину. Додавайте присадку в ваш бак кожен раз, коли ви заливаєте звичайний неетильований бензин.

Eurol Lead Replacement

Не застосовуйте присадку на транспортних засобах (з 2005 року), обладнаних каталітичними конвертерами, оскільки деякі з цих присадок можуть несприятливо впливати на каталізатор. Не рекомендується змішувати цей продукт з іншими присадками (див. рекомендації виробника).

Для отримання інформації про умови і термін зберігання, користувач повинен звернутися до інструкції з безпеки матеріалів Eurol Petrol Lead Replacement.

Типові показники

Eurol Lead Replacement
Density at 20 ° C
0.8255 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML

<< Назад