(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol chain spray cross & off road

Спрей для ланцюгів

Опис

Високопродуктивний спрей для ланцюгів для позашляхового застосування.

Eurol chain spray cross & off road - це спрей для ланцюгів з технологією Triple-Tech, спеціально розроблений для ланцюгів, що працюють у запилених умовах. Eurol chain spray cross & off road має високий захист від зносу, забезпечуючи довгий та тривалий захист шестерен і ланцюгів.

Eurol chain spray cross & off road має відмінну проникаючу здатність, що  гарантує, що шпильки в ланцюзі, а також втулки отримують належне змащення, що забезпечує еластичність ланцюга, навіть після того, як вона піддається впливу пилу та бруду.

Для того, щоб забезпечити продуктивність ланцюгової мастильно-охолоджувальної суміші Eurol Chain & Off Road протягом тривалого періоду часу, спрей має чудову стійкість. Це дозволяє засобу залишатися на місці незалежно від погоди.

Eurol chain spray cross & off road забезпечує захисне покриття на зовнішній  стороні ланцюга, а внутрішня частина ланцюга змащується за допомогою обволікаючих добавок. При нанесенні покриття на зовнішню сторону ланцюга, ланцюговий спрей забезпечує захист від корозії, зберігаючи ланцюг вільним від іржі.

Eurol chain spray cross & off road доступний у міцному аерозольному балоні 400 мл для легкого застосування.

Щоб нанести продукт, очистіть ланцюжок, нанесіть на ланцюг тонку плівку з Eurol chain spray cross & off road, а потім залиште нанесеним протягом 30 хвилин. Видаліть будь-який надлишок матеріалу сухою тканиною.