(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Diesel Injection Cleaner

Присадка для очищення і захисту дизельних форсунок

Опис

Eurol Diesel Injection Cleaner складається з концентрованих компонентів для контролю відкладень, які розчиняють і видаляють шкідливі відкладення з паливних інжекторів, включаючи відкладення вуглецю і лаку. Всі дизельні інжектори протягом довгого часу піддаються утворенню нагару, що в кінцевому підсумку призводить до зниження розпилення, до неефективного і неповного згоряння палива. Паливні форсунки можуть засмітитися, і автомобіль буде витрачати більше палива, ніж зазвичай, автомобіль буде менш чутливим.

Eurol Diesel Cleaner спеціально розроблена за особливою формулою, щоб прочистити брудні паливні форсунки і відновити загальну продуктивність двигуна. Додаткові переваги – це відновлення втраченої потужності і поліпшення прискорення, усунення грубих запусків, згладжування нерівніх холостих обертів і зменшення викидів шкідливих речовин за рахунок більш повного згоряння.

Eurol Diesel Injection Cleaner

Eurol Diesel Injection Cleaner підходить для всіх двигунів як без, так і з турбонагнітачем. 250 мл флакон Eurol Diesel Injection Cleaner рекомендується для використання з 35-65 літрами палива. Перед заправкою додайте Eurol Diesel Injection Cleaner в паливний бак. Для досягнення оптимальних результатів використовуйте кожні 2,500 км.

Симптоми, які багато хто приписує брудним інжекторам - втрата потужності, поганий хід, підвищена витрата палива і дим вихлопних газів, як правило, пов'язані з проблемами, які виникають не від відкладень в інжекторі. Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією з безпеки Eurol Diesel Injection Cleaner для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol Diesel Injection Cleaner
Колір
Коричневий
Density at 20°C
0.8281 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML - 205L

<< Назад