(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Engine Oil Treat

Присадка до оливи для зниження тертя

Опис

Eurol Engine Oil Treat - це присадка, розроблена для забезпечення більш товстої і більш в’язкої масляної плівки між рухомими частинами двигуна. Вона спрямована на зменшення площі контакту метал-метал в двигуні з використанням ретельно підібраних синтетичних базових олив з високотехнологічними добавками. Eurol Engine Oil Treat допомагає позбутися будь-яких збоїв в роботі двигуна. Eurol Engine Oil Treatment підвищує окислювальну стабільність моторної оливи, дозволяючи двигуну працювати при більш високій температурі без окислення моторної оливи.

Eurol Engine Oil Treat розроблений для поліпшення роботи моторної оливи за рахунок істотного зниження тертя, збільшення вихідної потужності, збільшення економії палива і скорочення викидів.

Присадка Eurol Engine Oil Treat використовує оливу як механізм доставки, щоб дістатися до частин, яким вона допоможе працювати якнайкраще. 250 мл флакон Eurol Engine Oil Treat рекомендується для використання в 4-6л моторної оливи. Додайте присадку в масляний піддон в теплому двигуні, дайте йому постояти протягом декількох хвилин, щоб продукт міг нормально перемішатися.

Eurol Engine Oil Treat
 

Eurol Engine Oil Treat сумісний з усіма комерційно доступними оливами для бензинових і дизельних автомобілів. Присадки відрізняються у різних олив, будь-яка моторна присадка до оливи покращить якості оливи, але ви ніколи не зможете купити присадку, яка була б розроблена для конкретної оливи. Коли ви змінюєте оливу, просто додайте Eurol Engine Oil Treat і новий фільтр.

Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією з безпеки продукту Eurol Engine Oil Treat для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol Visco Oil Plus
Колір
Amber
Density at 20°C
0.8717 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
129.6 cSt
ASTM D 445
Viscosity, kinematic at 100°C
16.9 cSt
ASTM D 445
Viscosity Index
142
ASTM D 2270
Flash point
120 °C
ASTM D 93
Pour point
0 °C
ASTM D 97

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML - 60L

<< Назад