(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Diesel System Cleaner

Присадка для підтримки чистоти паливної системи

Опис

Eurol Diesel System Cleaner - це присадка, розроблена для видалення відкладень з камери згоряння, а також інших частин паливної системи за рахунок використання ретельно відібраних компонентів контролю осадження.

Eurol Diesel System Cleaner рекомендується для використання в областях, де якість дизельного палива така, що ви відчуваєте значне зниження паливної ефективності, щоб підтримувати двигун в чистоті і працювати належним чином.

Eurol Diesel System Cleaner також рекомендується як профілактична міра проти корозії і конденсації в паливному баку. 250 мл флакон Eurol Diesel System Cleaner рекомендується для використання в 35-65 л палива. Eurol Diesel System Cleaner повинна попрацювати в паливній системі протягом декількох годин, щоб забезпечити належне очищення.

Перед заправкою додайте очищувач системи Eurol Diesel System в паливний бак. Для досягнення найкращих результатів використовуйте два флакони по одному на кожну послідовну заправку або кожні 2,500 км. Більш короткі інтервали використання можуть підтримуватися при русі по місту.

Eurol Diesel System Cleaner

Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією з безпеки Eurol Diesel System Cleaner для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol Diesel System Cleaner
Колір
Коричневий
Density at 20°C
0.8153 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML - 1L - 60L

<< Назад