(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol visco oil plus

Присадка для збільшення в’язкості оливи

Опис

Eurol ® Visco Oil Plus - присадка, розроблена для збільшення в'язкості оливи в дизельних або бензинових двигунах з турбонагнітачем або без нього.

Це частина профілактичної процедури технічного обслуговування, важлива для «здоров'я» старих двигунів, а також двигунів з великим пробігом, щоб бути впевненим в тому, що двигун максимально захищений в умовах, де літні температури часто тримаються в діапазоні 35-50 ° С.

Eurol ® Visco Oil Plus рекомендується до використання, якщо у вашому двигуні використовується понад 1 л моторної оливи через кожну 1000 км, або ви плануєте водіння при екстремально високих температурах (наприклад, під час відпустки). Eurol ® Visco Oil Plus підвищує в'язкість оливи, створюючи більш товсту мастильну плівку між рухомими частинами.

Після додавання Eurol ® Visco Oil Plus до моторної оливи ваш транспортний засіб плавно рухається зі зменшеною вібрацією на холостому ході. Ця присадка відновлює компресію двигуна, покращує стабільність при високій температурі і високому навантаженні, збільшує потужність двигуна і економію палива.

Eurol Visco Oil Plus

Ємність 250 мл Eurol ® Visco Oil Plus  рекомендується використовувати в 4 - 6 літрах моторної оливи, просто додаючи присадку до оливи. Не переповнюйте двигун, кількість оливи повинна бути «заповнене» на контрольному індикаторі рівня оливи.

Присадка збільшує в'язкість оливи до 20%.

Eurol ® Visco Oil Plus сумісна з широким спектром моторних олив (мінеральних або синтетичних). Якщо в двигуні використовується понад 1 л моторної оливи кожні 500 км,  рекомендується провести ТО автомобіля, щоб фахівці змогли виявити причину цього і усунути її.

Користувачі повинні ознайомитися з листом безпеки Eurol ® Visco Oil Plus для отримання інформації про термін зберігання та умови зберігання.

Типові показники

Eurol Visco Oil Plus
Колір
Від безколірного до жовтуватого
 
Density at 20°C
0.8528 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
947.6 cSt
ASTM D 445
Viscosity, kinematic at 100°C
110.3 cSt
ASTM D 445
Viscosity Index
217
ASTM D 2270

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML

<< Назад