(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Diesel DPF Cleaner

Присадка для регенерації сажових фільтрів

Опис

Eurol DPF Cleaner розроблена для того, щоб DPF легше регенерувати, коли сажовий фільтр дизеля має більш високе навантаження.  Дизельні двигуни не призначені для коротких поїздок або водіння в умовах старт-стоп. Під час коротких поїздок дизельний двигун не прогрівається до робочої температури і при горінні утворюється більше сажі. DPF забиваються через якість палива, якість моторної оливи, стиль водіння або їзду по місту. Автомобіль, обладнаний DPF, запрограмований на відновлення DPF, як тільки вихлоп стає
досить гарячим, щоб досягти температури регенерації DPF, приблизно 600° C.

Eurol DPF Cleaner використовує паливний каталізатор для зниження цієї температури до 400°C, що полегшує окислення вуглецевих частинок. 500 мл флакон Eurol DPF Cleaner рекомендується для використання в дизельному паливі від 35 літрів до 65 літрів. Після додавання Eurol DPF Cleaner до палива, візьміть автомобіль на більш тривалу поїздку (> 50 км), при цьому часто підтримуючи двигун вище 2,500 - 3000 об / хв протягом 30 секунд. Додавання Очисника Eurol DPF Cleaner при кожній заправці дизельним паливом допоможе відновити DPF при всіх умовах руху.

Очищувач Eurol DPF Cleaner не потрібен, якщо ваш автомобіль обладнаний CRT. Якщо виникають проблеми з CRT, зверніться до найближчого представництва і попросіть професіоналів проконсультувати з даного питання.

Eurol Diesel DPF Cleaner

Це зменшить протитиск вихлопних газів, дозволить турбіні прискоритися і, отже, збільшити економію палива.

Eurol DPF Cleaner рекомендується використовувати, якщо загоряється сигнальна лампа DPF. Якщо нічого не відбувається, коли горить сигнальна лампа DPF, без використання Eurol DPF Cleaner, DPF, можливо, доведеться замінити або видалити для повного очищення, що досить дорого.

Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією з безпеки Eurol DPF Clean для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol Diesel DPF Cleaner
Flash point
64 °C
ASTM D 93

<< Назад