(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol diesel clean direct

Присадка для очищення паливної системи дизельного двигуна

Опис

Eurol® Diesel Clean Direct розроблена, як потужний засіб одноразового застосування для працюючих дизельних двигунів, який можна додати в паливний бак для поступового очищення або безпосередньо в паливний фільтр для швидкого ефекту. Eurol® Diesel Clean Direct чудово видаляє бруд і відкладення у всій дизельній паливній системі.

Eurol® Diesel Clean Direct рекомендується використовувати в разі використання палива низької якості, при перебоях в роботі двигуна, тривалої роботи на холостому ході або втраті потужності.

Потужна очищаюча властивість присадки дозволить відновити роботу паливної системи, двигун почне працювати більш плавно і ефективно.

Використання Eurol® Diesel Clean Direct дозволить значно економити паливо, і поліпшити роботу двигуна на високих обертах.

Ємність 500 мл Eurol® Diesel Clean Direct рекомендується використовувати на 35 - 65 л палива в залежності від ступеня забруднення.

Eurol Diesel Clean Direct

Eurol® Diesel Clean Direct також можна застосувати при кожній заміні паливного фільтра, додавати необхідно безпосередньо в фільтр для утримання паливної системи в ідеальній чистоті.

Якщо після додавання в фільтр в ємності ще залишилась певна кількість присадки , її можна додати в паливний бак.

Додаткова перевага при додаванні Eurol® Diesel Clean Direct в паливний бак полягає в тому, що  відбувається очищення від забруднень розпилювачів форсунок, паливопроводів, поршнів і камер згоряння, а також запобігає їх забрудненню в подальшому.

Типові показники

Eurol Diesel Clean Direct
Колір
Коричневий
Density at 20°C
0.8197 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 500ML

<< Назад