(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Petrol Injection Cleaner

Присадка для очищення форсунок бензинових двигунів

Опис

Eurol Petrol Injection Cleaner розроблена для очищення забруднених систем упорскування бензину, для відновлення ефективності інжектора і поліпшення розпилення палива. Видаляє нагар і відкладення з паливних ліній, розподільників палива, впускних і випускних клапанів.

Eurol Petrol Injection Cleaner рекомендується для автомобілів з грубим холостим ходом, нерівномірною роботою через брудні форсунки (засмічені форсунки), можливості розпилення яких обмежені через відкладення, в наслідок чого двигун важко і жорстко запускається і / або працює грубо.

Eurol Petrol Injection Cleaner може використовуватися в автомобілях, оснащених каталітичним нейтралізатором.

250 мл флакон Eurol Petrol Injection Cleaner рекомендується для використання з 35-65 л палива. Перед заправкою додайте Eurol Petrol Injection Cleaner в паливний бак. Для досягнення найкращих результатів використовуйте присадку приблизно кожні 2,500 км.

Eurol Petrol Injection Cleaner

Також міняйте повітряні і паливні фільтри при регулярному обслуговуванні, особливо в умовах руху в місті. Після використання цього продукту ви повинні помітити більш високу продуктивність двигуна при прискореннях і більш тиху роботу двигуна на холостому ході. Eurol Petrol Injection Cleaner НЕ усуває фактичні механічні несправності (запалювання, синхронізація і т. д.).

Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією з безпеки Eurol Petrol Injection Cleaner для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol Petrol Injection Cleaner
Колір
Безколірний
 
Density at 20 ° C
0.8071 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML

<< Назад