(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol ATF Treat

Присадка до оливи в АКПП

Опис

Eurol ATF Treat - це присадка, розроблена для збільшення продуктивності автоматичної трансмісійної рідини. Цей продукт слід використовувати, коли трансмісія автомобіля починає працювати не рівномірно.

Eurol ATF Treat підтримує мастильну плівку на всіх рухомих деталях, тому істотно знижується тертя металу по металу, що забезпечує довгостроковий захист змащених деталей.

Eurol ATF Treat слід використовувати в автоматичній коробці передач, яка має проблеми з ковзанням, коли вона холодна. Якщо проблеми будуть усунені після прогріву коробки передач, Eurol ATF Treat усуне проблеми з перемиканням. Це призведе до значного поліпшення плавності перемикання передач.

Eurol ATF Treat

Eurol ATF Treat призначена для подовження терміну служби автоматичної коробки передач. Eurol ATF Treat використовує трансмісійне масло в якості рідини-носія, щоб дістатися до кожної частини трансмісії. Обсяг упаковки 500 мл.

Eurol ATF Treat рекомендується для використання з трансмісійною оливою від 8 до 12 літрів. Якщо ваша трансмісія автомобіля різко перемикається, ми рекомендуємо додати цю присадку в автоматичну коробку передач.

Eurol ATF Treat сумісна з усіма комерційно доступними трансмісійними рідинами. Перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією з безпеки продукту Eurol ATF Treat для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol ATF Treat
Колір
Янтарний
 
Flash point
143 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБСЯГИ 500ML

<< Назад