(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Engine Flush

Присадка до моторної оливи для очищення двигуна

Опис

Eurol Engine Flush - це присадка, розроблена для очищення дуже брудних двигунів, що продовжить термін їх експлуатації. Після промивання двигуна зростає як реакція дросельної заслінки, так і прискорення.

Eurol Engine Flush додається до старої оливи і залишається для циркуляції в двигуні. Просто прогрійте двигун до робочої температури і додайте Eurol Engine Flush.

Eurol Engine Flush використовує стару оливу в якості механізму доставки, де ретельно підібрані присадки, розчинені в оливі, поступово і ретельно видаляють відкладення з двигуна.

Прогрійте двигун і вимкніть його. Додайте присадку в двигун і запустіть його. Дайте двигуну попрацювати в нерухомому стані на  протязі як мінімум 5 хвилин. Для досягнення оптимальних результатів запустіть двигун на 15 хвилин.

Eurol Engine Flush

Злийте моторну оливу і залийте в двигун нову моторну оливу відповідно до допусків виробника автомобіля. Флакон об'ємом 500 мл Eurol Engine Flush рекомендується для використання у 3,5 - 6,5 л моторної оливи.  Eurol Engine Flush рекомендується використовувати з інтервалом обслуговування, зазначеним в керівництві користувача. Вам не потрібно зливати стару оливу, щоб звільнити місце для даної присадки.

Eurol Engine Flush видаляє лак і відкладення без розм'якшення ущільнень або прокладок. Частинки осаду і відкладення можуть або розчинятися добавкою, або можуть бути захоплені масляним фільтром. Тому рекомендується замінити масляний фільтр після виконання промивання двигуна.

Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією з безпеки Eurol Engine Flush для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol Engine Flush
Колір
Amber
 
Density at 20°C
0.8981 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
78.8 cSt
ASTM D 445
Viscosity, kinematic at 100°C
9.8 cSt
ASTM D 445
Viscosity Index
23
ASTM D 2270
Pour point
0 °C
ASTM D 97

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 500ML

<< Назад