(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol hydraulic tappet valve additive

Присадка до моторної оливи для зниження шуму гідравлічних штовхачів клапанів.

Опис

Eurol Hydraulic Tappet Valve additive - присадка, розроблена для зменшення шуму гідравлічних штовхачів клапанів, і рекомендується для всіх двигунів, обладнаних гідравлічними штовхачами клапанів. Eurol Hydraulic Tappet Valve збільшує мастильну плівку між рухомими частинами, знижуючи шум при русі штовхачів і роблячи автомобіль більш комфортним при водінні.

Після додавання присадки Eurol Hydraulic Tappet Valve до моторної оливи, масляні канали очищаються, а шум деренчання, чутний з клапанів, знижується до ледь чутного рівня.

Присадка Eurol Hydraulic Tappet Valve створена на основі беззольної технології і сумісна з широким спектром моторних олив, як мінеральних, так і синтетичних. 250 мл присадки для клапанів Eurol Hydraulic Tappet Valve може бути використано на 4-6 л моторної оливи.

Eurol Hydraulic Tappet Valve additive

Порядок застосування: додати 1 флакон присадки Eurol Hydraulic Tappet Valve в картер двигуна і дати двигуну попрацювати на холостому ході протягом 10 хвилин.

Для отримання інформації про зберігання і термін зберігання користувач повинен ознайомитися з листом даних про безпеку на Eurol Hydraulic Tappet Valve.

Типові показники

Eurol Hydraulic Tappet Valve additive
Density at 20 ° C
0.844 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
210.7 cSt
ASTM D 445
Viscosity, kinematic at 100°C
32.5 cSt
ASTM D 445
Flash point
218 °C
ASTM D 93
Pour point
-9 °C
ASTM D 97

<< Назад