(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Engine Stop Leak

Присадка для моторної оливи від протікань двигуна

Опис

Eurol Engine Oil Stop Leak - це присадка, розроблена для набрякання та відновлення ущільнювачів і ущільнюючих  кілець з метою запобігання протікань в дизельних, газових та бензинових двигунах.

Eurol Engine Oil Stop Leak запобігає подальшому протіканню, щоб уникнути зниження рівня оливи в двигуні, а також для запобігання забрудненню грунту або грунтових вод.

Eurol Engine Oil Stop Leak сумісна зі всіма мінеральними і синтетичними одно- і всесезонними оливами і каталізаторами. Eurol Engine Oil Stop Leak не містить розчинників або твердих речовин і не тільки допомагає ущільненням набрякати, але і зберігає їх еластичність.

250 мл флакон Eurol Engine Oil Stop Leak рекомендується для використання з 4-6л теплої моторної оливи. Не переповнюйте двигун, олива має повністю вміститися до максимальної відмітки індикатора рівня моторної оливи. Після добавки присадки рекомендується запустити двигун і дати попрацювати йому на холостому ходу протягом 10 хвилин, щоб ця добавка повністю змішалась з моторною оливою.

Eurol Engine Stop Leak

Не рекомендується використовувати Eurol Engine Oil Stop Leak, якщо у двигуна спостерігається значний витік оливи. Значний витік оливи може бути пов'язаний з тріщинами. В цьому випадку рекомендується замінити ущільнення, які протікають.

Для отримання інформації про умови та термін зберігання користувач повинен звернутися до інструкції з безпеки Eurol Engine Oil Stop Leak.

Типові показники

Eurol Engine Stop Leak
Colour
Amber
 
Density at 20°C
0.8981 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
78.8 cSt
ASTM D 445
Viscosity, kinematic at 100°C
9.8 cSt
ASTM D 445
Viscosity Index
23
ASTM D 2270
Flash point
120 °C
ASTM D 93
Pour point
0 °C
ASTM D 97

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML

<< Назад