(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol chain spray road & racing

Спрей ланцюгів

Опис

Високопродуктивний спрей ланцюгів для застосування в умовах перегонів.

Eurol chain spray road & racing - це спрей для ланцюгів з технологією Triple-Tech, спеціально розроблена для ланцюгів, що обертаються при високих обертах. Eurol chain spray road & racing має високу стійкість до витікання, забезпечуючи довговічне змащування ланцюга.

Eurol chain spray road & racing має прекрасну проникаючу здатність, що  гарантує, що шпильки в ланцюзі, а також втулки, одержують належне змащення, що забезпечує еластичність ланцюжків, навіть після того, як вони піддаються підвищеним навантаженням.

Аерозоль дуже стійкий на поверхні ланцюга протягом тривалого часу, що забезпечує  продуктивність ланцюгової  колії протягом тривалого періоду часу. Мастило при цьому лишається на поверхні незалежно від погоди.

Аерозоль дуже стійкий на поверхні ланцюга і забезпечує захисне покриття на зовнішній  стороні ланцюга, а внутрішня частина ланцюга змащується за допомогою обволікаючих добавок. При нанесенні покриття на зовнішню сторону ланцюга, ланцюговий спрей забезпечує захист від корозії, зберігаючи ланцюг вільним від іржі.

Eurol chain spray road & racing доступна у міцному аерозольному балоні на 100 мл, який зручно брати із собою.

Щоб застосувати продукт, очистіть ланцюжок, нанесіть на ланцюг тонку плівку Eurol chain spray road & racing і залиште на 30 хвилин. Видаліть будь-який надлишок матеріалу сухою тканиною.