(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol transmission stop leak

Присадка від протікань в АКПП

Опис

Eurol Transmission Stop Leak - присадка, розроблена для набухання і зміцнення прокладки та ущільнювачів для запобігання витікань в автоматичних коробках передач, де використовується ATF.

Eurol Transmission Stop Leak запобігає подальшим витіканням, щоб уникнути зниження рівня масла в трансмісії, а також уникнути забруднення грунту або грунтових вод.

Eurol Transmission Stop Leak не містить розчинників або твердих часток і не тільки сприяє зміцненню ізоляції, але також допомагає зберігати еластичність швів.

Eurol Transmission Stop Leak сумісний з усіма мінеральними і синтетичними трансмісійними оливами.

Eurol Transmission Stop Leak

Флакон 250 мл Eurol Transmission Stop Leak рекомендується для використання в 8-10 л ATF (приблизно 25 мл / л). Щоб упевнитися, що трансмісія не переповнена, дивіться, щоб олива повністю помітила покажчик рівня. Після застосування рекомендується, щоб двигун працював на холостому ходу не менше 10 хвилин, щоб ця добавка була повністю перемішана в оливі. Не рекомендується використовувати Eurol Transmission Stop Leak, якщо у трансмісії є великий витік оливи. Великий витік оливи може бути пов'язана з тріщинами. В цьому випадку рекомендується замінити герметизуючі  ущільнення.

Для отримання інформації про зберігання і термін зберігання, користувач повинен звернутися до листа безпеки Eurol Transmission Stop Leak.

Типові показники

Eurol Transmission Stop Leak
Колір
Бурштиновий
 
Density at 20 ° C
0.8981 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
78.8 cSt
ASTM D 445
Viscosity, kinematic at 100°C
9.8 cSt
ASTM D 445
Viscosity Index
103
ASTM D 2270
Flash point
120 °C
ASTM D 93

<< Назад