(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Diesel Performance Plus

Присадка для підвищення цетанового числа

Опис

Eurol Diesel Performance Plus розроблена для використання у всіх дизельних двигунах. Eurol Diesel Performance Plus підвищує цетанове число до 6 одиниць. Це підвищення цетанового числа поліпшить горючість дизельного палива, забезпечуючи при цьому додаткову потужність і ефективність дизельних двигунів як при теплій, так і при низькій температурі.

При більш низьких температурах Eurol Diesel Performance Plus покращує запуск двигуна, оскільки дизельне паливо легше спалюється. При робочій температурі автомобіль буде більш чутливим і жвавим.

При постійному навантаженні Eurol Diesel Performance Plus збільшує економію палива і знижує викиди завдяки більш повному і ефективному згорянні. Eurol Diesel Performance Plus може використовуватися в двигунах з та без турбонагнітача, а також в двигунах з непрямим упорскуванням, двигунами PD (Pumpe Düse) і двигунами Common Rail.

Eurol Diesel Performance Plus

Ємність 250 мл Eurol Diesel Performance Plus рекомендується для використання у 35- 65 л палива. Перед заправкою додайте Eurol Diesel Performance Plus в паливний бак.

Для отримання інформації про умови і термін зберігання користувач повинен звернутися до інструкції з безпеки матеріалів Eurol Diesel Performance Plus.

Типові показники

Eurol Diesel Performance Plus
Колір
Коричневий
Density at 20°C
0.8478 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML - 200L

<< Назад