(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol radiator cleaner

Присадка для очищення радіатора та системи охолодження

Опис

Eurol Radiator Cleaner - це некислотний очищувач, розроблений для очищення внутрішніх поверхонь радіатора перед заміною охолоджуючої рідини.

Eurol Radiator Cleaner активно видаляє всі види забруднень, які можуть виникати в системі охолодження, а також відкладення, нафту, осад і різні сторонні частки. Система холодоагенту зможе працювати так само ефективно, як і нова система охолодження, забезпечуючи оптимальну передачу тепла.

Eurol Radiator Cleaner не пошкоджує компоненти радіатора і ретельно очищає внутрішню частину радіатора, не піддаючи корозії металеві деталі.

Eurol Radiator Cleaner сумісний з усіма компонентами системи охолодження і всіма типами комерційних охолоджуючих рідин двигуна.

Очищувач Eurol Radiator Cleaner завжди рекомендується використовувати перед заміною охолоджуючої рідини або перед ремонтом, щоб очистити і підготувати систему.

Eurol Radiator Cleaner

250 мл флакон Eurol Radiator Cleaner рекомендується для використання з 6-12 л холодоагенту. Налийте очищувач радіатора в радіатор і проїдьте на автомобілі протягом 30 хвилин. Після запуску автомобіля суміш холодоагент / очищувач може бути злита (після охолодження). Після зливу охолоджувальної системи радіатор повинен бути промитий водою. Цей процес слід повторювати до тих пір, поки вода не стане чистою і візуально без забруднень.

Після зливу всієї води радіатор можна заповнити рекомендованою охолоджувальною рідиною.

Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією з безпеки Eurol Radiator Cleaner для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Типові показники

Eurol Radiator Cleaner
Колір
від безколірного до жовтого

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ250ML - 200L

<< Назад