(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Diesel No Smoke

Протидимна присадка для палива

Опис

Eurol Diesel No Smoke розроблена для зменшення як чорного диму, так і білого дизельного диму. Білий дизельний дим виникає з палива, яке впорскується в камеру згоряння і не згоряє належним чином. Основною причиною дизельного диму, проте, є накопичення вуглецевих відкладень в середині двигуна, що призводить до появи чорного диму.

Eurol Diesel No Smoke усуває більшість причин диму через брудні інжектори, забруднену камеру згоряння або навіть погану роботу турбокомпресора. Eurol Diesel No Smoke рекомендується для значного зниження диму.

Eurol Diesel No Smoke не тільки знижує рівень диму в двигуні до 95%, тим самим зменшуючи викиди CO2, викиди твердих частинок і викиди неметанових вуглеводнів, а й також забезпечує більшу потужність двигуна.

Eurol Diesel No Smoke підвищує чутливість двигуна і знижує витрату палива в старих моделях двигунів. Це дозволить двигуну працювати більш плавно. Блакитний дим, однак, є результатом згоряння моторної оливи, Eurol Visco Oil Plus може вирішити цю проблему. Флакон ємністю 250 мл Eurol Diesel No Smoke рекомендується для використання з 35-65 літрами палива. Оптимальний результат буде досягнутий, коли присадка Eurol Diesel No Smoke
пройде через систему, для того, щоб забезпечити нормальне очищення двигуна протягом години. Ви можете використовувати Eurol Diesel No Smoke весь час, щоб видалити чорний дим взагалі з вихлопних газів.

Користувачі повинні ознайомитися з інструкцією збезпеки Eurol Diesel No Smoke для отримання інформації про умови і термін зберігання.

Eurol Diesel No Smoke

Типові показники

Eurol Diesel No Smoke
Колір
Жовтий
Density at 20°C
0.8204 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML

<< Назад