(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol Diesel Fuel Treat

Присадка для консервації дизельного палива

Опис

Eurol Diesel Fuel Treat розроблена для захисту вашого дизельного двигуна від смоли, лаку, іржі та корозії в паливній системі.

Дизельне паливо складається зі складної суміші вуглеводнів, яка дуже чутлива до світла і повітря. Дизельне паливо без будь-якого антиоксиданту чутливе до окислення.

Кисень негативно впливає на дизельне паливо, змінюючи молекулярну структуру таким чином, що цетанове число знижується. Eurol Diesel Fuel Treat може запобігти погіршенню властивостей дизельного палива під час сезонного або тривалого зберігання, наприклад, в дизельному гібриді, шляхом
поліпшення окислювальної стабільності.

Дизельне паливо, що містить FAME (B7), особливо піддається впливу атмосферної вологи. Коли ця водна суміш потрапляє під високим тиском в систему упорскування, пара, що утворилась, стає реальною проблемою.

Eurol Diesel Fuel Treat

250 мл флакон Eurol Diesel Fuel Treat рекомендується для використання з 35-65 л палива. Дозвольте Eurol Diesel Fuel Treat курсувати через паливну систему протягом декількох хвилин, щоб забезпечити належний розподіл по паливній системі, а не тільки в паливі, що міститься в паливному баку.

Перед заправкою паливом додайте Eurol Diesel Fuel Treat в паливний бак. Для досягнення найкращих результатів використовуйте паливо, яке, ймовірно, протримається на строк більше одного місяця, наприклад, в дизельних гібридних автомобілях.

Для отримання інформації про зберігання і терміні придатності, користувач повинен звернутися до інструкції з безпеки Eurol Diesel Fuel Treat.

Типові показники

Eurol Diesel Fuel Treat
Density at 20°C
0.8047 kg/l
ASTM D 1298
Viscosity, kinematic at 40°C
2.8 cSt
ASTM D 445
Flash point
62 °C
ASTM D 93

ДОСТУПНІ ОБ'ЄМИ 250ML

<< Назад