(044) 537-28-06
t-g@lub.in.ua

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Eurol ceramic grease spray

Спрей-паста для захисту дротових з'єднань

Опис

Eurol Ceramic Grease Spray містить монтажну пасту, що складається з керамічних частинок в мастилі. До неї додані додаткові антикорозійні і антиокислювальні інгібітори.

Eurol Ceramic Grease Spray не містить металів і підходить для деталей, що піддаються впливу високих температур і / або високого навантаження, таких як ABS, системи ASR і ESP, лямбда-датчики і вихлопні системи.

Eurol Ceramic Grease Spray забезпечує швидке і легке послаблення з'єднань, прокладок і ущільнень. Навіть після тривалого впливу високих температур до 1000 ° C, агресивних середовищ або високих навантажень. Швидка і проста збірка проводів.

Eurol Ceramic Grease Spray необхідно добре струснути перед використанням. Розпилити приблизно з відстані 20 см від об'єкта.


Використовуйте Eurol Ceramic Grease Spray тільки в добре провітрюваних приміщеннях. При попаданні в очі негайно промити очі великою кількістю води. Вогненебезпечна речовина.

Термін придатності Eurol Ceramic Grease Spray становить 3 роки в закритому контейнері, що зберігається в прохолодному і сухому місці при температурі від + 5°C до + 25°C.

Типові показники

Eurol Ceramic Grease spray
Flash point
 -18 °C
ASTM D 93

<< Назад